Gaz grzewczy z dostawą

Szukasz gazu grzewczego do swojej instalacji zbiornikówej? Oferujemy profesjonalną dostawę gazu grzewczego dla domów i firm w województwie kujawsko-pomorskim. Szybka dostawa, konkurencyjne ceny i gwarancja jakości.

Zatankujemy każdy zbiornik na gaz płynny, bez względu na jego położenie na posesji. Gwarantujemy dostępność tego paliwa w wyjątkowo korzystnej cenie. Jesteśmy stabilnym i doświadczonym partnerem.

Zamów teraz: 601 649 770

Masz pytania? Pomożemy Ci w wyborze i zamówieniu!

Dostawa gazu grzewczego Oilgaz

Paliwo w formie gazu dostarczamy do domów, firm, przedsiębiorstw oraz rolnictwa. Gaz, który posiadamy jest najwyższej jakości, zgodny z normami obowiązującymi na terenie naszego kraju. Działamy sprawnie, szybko i kompleksowo, dostarczając propan nawet do odległych miejscowości położonych na trudnym terenie.

Dysponujemy nowoczesną flotą, przystosowaną do przewozu gazu płynnego. Nasze pojazdy i fachowa obsługa gwarantują pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu i rozładunku gazu.

Prowadzimy sprzedaż zbiorników na gaz propan, a także zajmujemy się przygotowywaniem instalacji grzewczych wykorzystujących to paliwo. Informacje o zbiornikach znajdziesz tutaj.

Szybka dostawa
Stała współpraca
Certyfikowana jakość
Najlepsze ceny na rynku

Ceny gazu do zbiorników przydomowych

Ceny gazu grzewczego w Polsce w 2023 roku różnią się w zależności od sezonowości i Twojej lokalizacji. 

Aby uzyskać dokładną wycenę oraz dostępne terminy – skontaktuj się z nami! Z naszą flotą dostarczymy gaz szybko do każdego miejsca w województwie kujawsko-pomorskim.

mapa dostaw oilgaz

Dostawy gazu grzewczego – dokąd dostarczamy gaz?

Nasze usługi świadczymy najczęściej na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Jeżeli interesuje Cię większa dostawa możemy ją zrealizować na terenie całej Polski. Miejscowości do których najczęściej dostarczamy gaz grzewczy to: Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Grudziądz, Świecie, Solec Kujawski, Nakło nad Notecią, Strzelce Dolne, Strzelce Górne, Szubin, Koronowo, Gniewkowo, Łabiszyn, Osielsko, Białe Błota, Nowa Wieś Wielka, Sicienko, Dobrcz, Białośliwie, Pruszcz, Dąbrowa Chełmińska, Kcynia, Niemcz, Osielsko, Brzoza, Chełmno, Barcin, Rynarzewo, Ostromecko, Jarużyn, Dąbrowa Chełmińska, Barcin, Konin, Włocławek.

Tankowanie zbiornika na gaz grzewczy

Tankowanie zbiornika na gaz w naszej firmie Oilgaz odbywa się zawsze z najwyższą starannością i zgodnie z rygorystycznymi standardami bezpieczeństwa oraz higieny pracy (BHP). Każdy etap procesu tankowania jest dokładnie monitorowany, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo zarówno dla naszych pracowników, jak i dla środowiska.

Używamy tylko certyfikowanego sprzętu, który regularnie przechodzi rygorystyczne kontrole techniczne, gwarantując jego niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania. Nasz personel jest wysoko wykwalifikowany i regularnie uczestniczy w szkoleniach z zakresu obsługi sprzętu oraz procedur awaryjnych, co zapewnia profesjonalną i bezpieczną obsługę na każdym kroku. Dzięki temu klienci Oilgaz mogą być pewni, że tankowanie ich zbiorników na gaz odbywa się z najwyższą dbałością o detal i bezpieczeństwo.

Zamów teraz!

Zamówienia i informacje – Gaz grzewczy

Najczęściej zadawane pytania

Formularz kontaktowy

Nasz zespół udzieli Ci odpowiedzi i doradzi w doborze naszej oferty.

    Twoje dane są bezpieczne. Przeczytaj naszą politykę prywatności.