Gaz w butlach z dostawą w najlepszych cenach!

Butle z gazem dla klientów indywidualnych i firm. Dostarczamy butle 5L, 11L, 33L  już w 24 godziny. Skontaktuj się z nami i sprawdź dostępność lub dowiedz się więcej.

Zamów teraz: 609 119 828

Masz pytania? Pomożemy Ci w wyborze i zamówieniu!

Butle z gazem Oilgaz

Nasze butle są wykorzystywane m.in. w kuchenkach, piecykach, parasolach grzewczwych, grillach, wózkach widłowych, palnikach, w gastronomi.

Wykonane z mocnej stali, posiadają zabezpieczenia przed uszkodzeniami i ulatnianiem się zawartego w niech gazu. Butle są łatwe w montażu, z łatwością podłączysz ją do odpowiednich sprzętów. Korzystanie z naszych butli gazowych nie wymaga specjalistycznych narzędzi oraz umiejętności ich obsługi.

Szybkie terminy realizacji
Najlepsze ceny na rynku
Stała współpraca
Gwarancja bezpieczeństwa

Butle gazowe dla przemysłu

Dostarczamy butle z gazem do prac przy obróbce, cięciu i spawaniu metali palnikami tlenowo-propanowymi. Do podgrzewania masy bitumicznej w maszynach, przy pracach dekarskich. Dostarczamy także gaz w butlach do napędu wózków widłowych. Silniki zasilane takim paliwem nie są narażone na rozładowanie i czasochłonne ładowanie akumulatorów.

Realizujemy dostawy do firm na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze zarówno dużych jak i małych przedsiębiorstw. Skontaktuj się z nami i sprawdź dostępność.

Zamów teraz!

Zamówienia i informacje – butle z gazem:

Najczęściej zadawane pytania

Formularz kontaktowy

Nasz zespół udzieli Ci odpowiedzi i doradzi w doborze naszej oferty.

    Twoje dane są bezpieczne. Przeczytaj naszą politykę prywatności.

    Przydatne artykuły